Leraren

Je vindt op deze pagina het volledige lerarenteam beeldende kunst, dans, muziek en theater van de Kunstacademie Noord-Limburg alfabetisch gesorteerd op de vakken die ze geven. Leraren die meerdere vakken geven, worden ook meermaals vermeld. Achter hun naam staan ook de gemeenten waar ze werkzaam zijn.

ACCORDEON
Herman Nivelle

ALTVIOOL
Doroteya Jankova

ALGEMENE BEELDENDE VORMING (ABV) ( = lagere graad BEELDENDE KUNST) 

Bouwen Liene (Overpelt)
Christa Clerix (Peer)
Joke Dirckx (Lommel Barrier en Kattenbos, Neerpelt Boseind)
Leen Gys (Hamont, Overpelt Lindel)
Lisa Janssen (Overpelt, Neerpelt Grote Heide en Herent, Peer Kleine-Brogel)
Stijn Lauwers (Lommel)
Dominik Martin (Overpelt)
Franklin Naus (Lommel Kerkhoven, Peer)  
Nele Plessers (Meeuwen-Gruitrode)
Lind Rabijns (Achel, Bocholt, Overpelt)
Ine Theuwissen (Lommel Barrier en Kattenbos)

ALGEMENE MUZIKALE VORMING (AMV)
Loes Bruyninckx
Rina Colaers
Eveleen Cuyvers
Katrien Fransen
Veerle Gistelinck
Sanne Joye
Sara Martens
Ann Michiels
Wendy Monten
Peter Testelmans
Ilse Vande Meulebroeke
Joost Vrolix

ALGEMENE MUZIEKCULTUUR (AMC)
Rose-Marie Hendrikx
Sara Martens
Christel Vandebriel
Andy Willems (pop en jazz)

ALGEMENE MUZIEKTHEORIE (AMT)
Peter Testelmans
Georges Moreau

BAS (Pop en jazz)
Martijn Vanbuel

BEELDHOUWKUNST (hogere graad / specialisatiegraad BEELDENDE KUNST)
Jan Cox
Franklin Naus 

BEGELEIDING
Ann-Marie Beks
Erik Fuchs
Kris Nihoul
Thomas Peeters (balletbegeleiding)
Johan Thaens (balletbegeleiding)
Martijn Van den Dungen (balletbegeleiding)
Joost Vermeiren (klavecimbel)
Koen Wellens

BEGELEIDINGSPRAKTIJK
Philipp Baeken (piano)
Bran Mondelaers (piano)
Herman Nivelle (accordeon)
Johan Thaens (piano)
Jolien Thijs (piano)
Joost Vermeiren (klavecimbel en orgel)
Andy Willems (piano)

BLOKFLUIT
Carine Rinkes

CELLO
Vera Baliko
Koen Berger
Katrien Dupont

COMBO (Pop en jazz)
Martijn Vanbuel
Andy Willems

CONTRABAS
Hilde Vandamme

DANS
Christine Antonis
Sandra Brugel
Katrijn Driesen
Liesbeth Janssen
Luc Morren
Liesje Oversteyns
Elfi Van Bergen

DWARSFLUIT / PICCOLO
Johan Bols
Philippe Dewulf
Tanja Smits
Raymonde van Zuylen

FAGOT
Inge Peters

GITAAR
Veerle Boeckx
Willem-Jan Lauwers
Erik Schrooten
Veerle Strauven
Caroline Van Mieghem
Nele Vandecruys
An Vranken

GLASKUNST (hogere graad / specialisatiegraad BEELDENDE KUNST)
Lieve Stienissen (Lommel)

HARP
Bianca Tabois

HOBO
Griet Bols

KINDERACADEMIE
Eveleen Cuyvers
Tessa Prinsen

KLARINET
Anneleen Bruninx
Kris Vuylsteke

KLAVECIMBEL 
Joost Vermeiren

KLAVIER
Joost Vermeiren

KLEURSTUDIE  (= middelbare graad BEELDENDE KUNST )
Christa Clerix (Lommel)
Nele Plessers (Neerpelt)
Lind Rabijns (Bocholt)
Els Vrints (Neerpelt)

KOOR / VOCAAL ENSEMBLE
Philipp Baeken

KOPER
Willy Opsteyn
Kristien Schuurmans
Marie-Paule Verlinde


KUNSTGESCHIEDENIS (= hogere graad 3+4 BeEELDENDE KUNST)
Stijn Lauwers

MUZIEKGESCHIEDENIS
Rose-Marie Hendrikx

ORGEL
Joost Vermeiren

PIANO
Ann-Marie Beks
Koen Evens
Erik Fuchs
Bran Mondelaers
Dorenda Notermans
Toon Spaepen
Johan Thaens
Rik Theunissen
Martijn Van den Dungen
Leen Willekens
Andy Willems (klassiek + pop en jazz)

SAMENSPEL / INSTRUMENTAAL ENSEMBLE
Philipp Baeken
Vera Baliko
Ann-Marie Beks
Veerle Boeckx
Nico Camps
Tom D'Joos
Erik Fuchs
Kevin Houben
Carine Rinkes
Erik Schrooten
Veerle Strauven
Bianca Tabois
Peter Thys
Nele Vandecruys
Martijn Van den Dungen
Raymonde van Zuylen                                                             
An Vranken
Leen Willekens
Andy Willems

SAXOFOON
Tom D'Joos
Koen Maas
Suzy Vanderheiden
Danny Cuyvers (pop en jazz)

SCHILDERKUNST (hogere graad / specialisatiegraad BEELDENDE KUNST)
Mieke Reymen
Liesbeth Spruyt
Igor Verpoorten

SLAGWERK
Nico Camps
Geert Helsen
Peter Thys
Gerry Reynders (pop en jazz)

TEKENKUNST (hogere graad / specialisatiegraad BEELDENDE KUNST)
Dominik Martin
Herman Vandelaer

THEATER
Karla Deroost
Wouter Fimmers
Tom Maurissen

VIOOL
Veerle Gistelinck
Cecile Pieters

VORMSTUDIE  (= middelbare graad BEELDENDE KUNST )
Christa Clerix (Lommel)
Nele Plessers (Neerpelt)
Lind Rabijns (Bocholt)
Els Vrints (Neerpelt)

WAARNEMINGSTEKENEN (= middelbare graad BEELDENDE KUNST )
Christa Clerix (Lommel)
Nele Plessers (Neerpelt)
Lind Rabijns (Bocholt)
Els Vrints (Neerpelt)

ZANG
Carla Schroyen
Anja Van Engeland  
Katrien Smets (pop en jazz)