Secretariaat

Openingsuren   

  • maandag 8u30-21u00
  • dinsdag 8u30-21u00
  • woensdag 8u30-20u00                                                            
  • donderdag 8u30-20u00
  • vrijdag 8u30-19u00
  • zaterdag 8u00-16u00

Tijdens de schoolvakanties is het secretariaat gesloten. 
Tijdens de zomervakantie is het secretariaat evenwel geopend tijdens de kantooruren (09:00-12:00 en 13:30 tot 17:00)
van 1 juli tot en met 7 juli en vanaf 18 augustus tot en met 31 augustus.

Contactgegevens

  • Toekomstlaan 9  
    3910 NEERPELT  
  • Telefoon: 011 80 87 10
  • e-mail: info@kanl.be


Personeel  

  • Karl Meermans: stafmedewerker, hoofdverantwoordelijke secretariaat, preventieadviseur
    e-mail: k.meermans@kanl.be
  • Tom Cuyvers: leerlingenadministratie podiumkunsten
    e-mail: t.cuyvers@kanl.be
  • Inge Janssens: boekhouding
    e-mail: i.janssens@kanl.be
  • Herman Nivelle: leerlingenadministratie podiumkunsten, bibliotheek podiumkunsten
    e-mail: h.nivelle@kanl.be
  • Jan Tyskens: leerlingenadministratie beeldende kunst, personeelsadministratie podiumkunsten en beeldende kunst
    e-mail: j.tyskens@kanl.be
  • Inge Vermulst: algemene administratie, verhuur en onderhoud huurinstrumenten podiumkunsten
    e-mail: i.vermulst@kanl.be