Secretariaat

Secretariaat hoofdvestigingsplaats Pelt

Toekomstlaan 9
3910 Pelt
011 80 87 10
info@kanl.be 

Openingsuren: 

  • maandag 8u30-21u00
  • dinsdag 8u30-21u00
  • woensdag 8u30-20u00
  • donderdag 8u30-20u00
  • vrijdag 8u30-19u00
  • zaterdag 8u00-13u00 

 

Secretariaat vestigingsplaats Lommel 

Jan Davidlaan 9
3920 Lommel 

Openingsuren: 

  •  woensdag 12u00-17u00

 

Tijdens de schoolvakanties is het secretariaat gesloten. 


Secretariaatsmedewerkers:  

  • Karl Meermans: stafmedewerker, preventieadviseur, vertrouwenspersoon, beheer lokalen en gebouwen, verzekeringen
    e-mail: k.meermans@kanl.be  

  • Philipp Baeken: leerlingenadministratie podium
    e-mail: p.baeken@kanl.be  

  • Tom Cuyvers: evaluatiefiches, ICT
    e-mail: t.cuyvers@kanl.be  

  • Djüna Boers: boekhouding, instrumentenverhuur, bibliotheek, leerlingenadministratie podium
    e-mail: d.boers@kanl.be  

  • Linda Nijst: publiciteit, algemene administratie
    e-mail: l.nijst@kanl.be  

  • Inge Vermulst: personeelsadministratie, leerlingenadministratie beeld, verminderingsattesten
    e-mail: i.vermulst@kanl.be  

  • Liesje Oversteyns: algemene administratie, verhuur kostuums, balie - onthaal
    e-mail: l.oversteyns@kanl.be