Secretariaat

Secretariaat hoofdvestigingsplaats Pelt

Toekomstlaan 9
3910 Pelt
011 80 87 10
info@kanl.be 

Openingsuren: 

  • maandag 8u30-21u00
  • dinsdag 8u30-21u00
  • woensdag 8u30-20u00                                                            
  • donderdag 8u30-20u00
  • vrijdag 8u30-19u00
  • zaterdag 8u00-16u00  

Tijdens de zomervakantie is het secretariaat in Pelt enkel geopend op weekdagen tijdens de kantooruren (09:00-12:00 en 13:30 tot 17:00) van 1 juli 2021 tot en met 7 juli 2021 en vanaf 18 augustus 2021 tot en met 30 augustus 2021. 

 

Secretariaat vestigingsplaats Lommel 

Jan Davidlaan 9
3920 Lommel 

Openingsuren: 

  •  woensdag 12u00-17u00
  •  zaterdag 9u00-12u00 

Tijdens de schoolvakanties is het secretariaat in Lommel gesloten. 


Secretariaatsmedewerkers:  

  • Karl Meermans: stafmedewerker & preventieadviseur
    e-mail: k.meermans@kanl.be
  • Philipp Baeken: leerlingenadministratie & concertcoördinatie                                                                      e-mail: p.baeken@kanl.be
  • Tom Cuyvers: boekhouding
    e-mail: t.cuyvers@kanl.be
  • Sander Jakubka: instrumentenverhuur                                                                                                         e-mail: s.jakubka@kanl.be
  • Inge Janssens: boekhouding
    e-mail: i.janssens@kanl.be
  • Linda Nijst: publiciteit
    e-mail: l.nijst@kanl.be
  • Jan Tyskens: personeelsadministratie
    e-mail: j.tyskens@kanl.be
  • Inge Vermulst: personeelsadministratie & leerlingenadministratie
    e-mail: i.vermulst@kanl.be